Taśmy i Pasy

Taśmy polipropylenowe, poliestrowe

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć duży wybór taśm z polipropylenu i poliestru. Mamy taśmy w bardzo szerokiej palecie kolorów, które są dostępne w rozmaitych szerokościach, od 20 aż do 70 mm. Oferujemy taśmy o różnej gęstości splotu, przeznaczone do licznych zastosowań. Wśród naszego asortymentu są taśmy tapicerskie, które sprawdzą się przy wykonywaniu mebli różnego rodzaju, jako mocowania, wzmocnienia czy obszycia fragmentów tkaninowych. Mamy duży wybór taśm do produkcji artykułów dla zwierząt domowych: smyczy, obróż, kagańców, szelek i nosidełek.

Taśmy kaletnicze

Wiele typów taśm z poliestru i polipropylenu można wykorzystać w działalności kaletniczej. Mogą być użyte jako wzmocnienia, paski, elementy zapięć czy uchwytów. Taśmy są niezastąpione przy produkcji toreb, plecaków, torebek, pokrowców czy wszelkiego rodzaju opakowań transportowych. Przydają się także przy wytwarzaniu pokrowców i toreb na sprzęt sportowy lub wędkarski.

Taśmy do produkcji odzieży

Duża liczba naszych produktów sprawdzi się dobrze jako taśmy do produkcji odzieży. Można ich używać jako lamówek, podszyć i pasków. Przydają się do wzmacniania materiału, lub jako taśmy regulujące rozmiar czy podtrzymujące. Oferowane przez nas taśmy są szczególnie przydatne w odzieży turystycznej, militarnej i sportowej. Wielkimi zaletami oferowanych przez nas taśmy jest ich wytrzymałość oraz wielka różnorodność rozmiarów i barw.

Taśmy tkane

Oferowane przez nas taśmy tkane nadają się do wykorzystania w różnego rodzaju akcesoriach marketingowo-promocyjnych, a także jako elementy ozdobne przy produkcji odzieży lub toreb. Taśmy tkane mogą być wykonane w wielu wzorach i kolorach, również w wariantach opracowanych przez zamawiającego.

Pasy do transportu

Pasy do transportu wykonane z tworzyw sztucznych są znakomitym rozwiązaniem przy mocowaniu ładunków, podnoszeniu i zabezpieczaniu różnego rodzaju przedmiotów. Taśmy tego rodzaju są używane przy przewożeniu towarów transportem samochodowym i kolejowym.

Taśmy holownicze

Taśmy holownicze są świetną alternatywą dla linek. Są równie wytrzymałe, a ich eksploatacja łatwiejsza. Po zwinięciu zajmują niewiele miejsca i mogą być bardzo łatwo przewożone. Taśmy do holowania są odporne na uszkodzenia i odporne na warunki atmosferyczne.

Taśmy do rolet, zasłon i elementów dekoracyjnych

Oferta naszej firmy obejmuje także taśmy do rolet, zasłon i elementów dekoracyjnych. Dostarczane przez nas taśmy nadają się do łączenia i zabezpieczania innych materiałów, dodając im wytrzymałości. Przydają się również w mechanizmach regulacyjnych oraz jako usztywnienia.

Taśmy i Pasy

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry