Producent taśm z tworzyw sztucznych i bawełny

Firma Tech-Band to doświadczony producent taśm z tworzyw sztucznych. Firma działa na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, dostarczając swe produkty do wielu zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Produkowane przez nas taśmy mogą być wykorzystywane do transportu ładunków, unieruchamiania i mocowania przedmiotów o różnej masie, a także do wzmacniania każdego rodzaju opakowań. Wytwarzane przez nas taśmy z tworzyw sztucznych i bawełny nadają się znakomicie do produkcji odzieży, każdego rodzaju galanterii: toreb, plecaków, elementów pokrowców, futerałów i opakowań dla różnych przedmiotów. Nasza oferta obejmuje dostawy taśm o różnych splotach i wytrzymałości. Oferujemy również wykonanie taśm do zastosowań specjalnych, m.in. tkanych w różne wzory do wykorzystania m.in. przy produkcji materiałów reklamowych i promocyjnych.

Producent lin polipropylenowych

Tech-Band to również producent lin polipropylenowych o różnym rodzaju splotu i przeznaczeniu. Wśród produkowanych przez nas lin z tworzyw sztucznych znajdują się produkty o szerokim zakresie właściwości użytkowych i o zróżnicowanej wytrzymałości. Dostarczamy zarówno lin do codziennych zastosowań gospodarczych, jak i lin wysokiej jakości dla najbardziej wymagających odbiorców – od żeglarstwa po wspinaczkę czy roboty na wysokości. Mamy w ofercie m.in. liny żeglarskie i alpinistyczne. Wytwarzane przez nas liny z polipropylenu charakteryzują się odpornością na różne związki chemiczne – np. działanie kwasów czy zasad. Są również odporne na działanie wody – nie nasiąkają oraz unoszą się na jej powierzchni. Liny, które produkujemy, są w dużym stopniu odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym na przetarcia. Liny polipropylenowe naszej produkcji są ponadto odporna na promieniowanie UV. W naszej ofercie można znaleźć liny o różnych średnicach i wytrzymałości.

Dostawca węży tłocznych

Przedsiębiorstwo Tech-Band jest dostawcą węży tłocznych do zastosowań przeciwpożarowych. Proponujemy węże wykonane z tworzyw sztucznych z wewnętrzną szczelną, elastyczną powłoką, które mogą być stosowane do hydrantów przeciwpożarowych różnego rodzaju. Oferowane przez nas węże mogą być również używane do obsługi różnego rodzaju pomp, np. do wykorzystania przy odprowadzaniu wypompowywanej wody.

Producent wyrobów z polipropylenu, poliestru, poliamidu i bawełny

Firma Tech-Band jest producentem wyrobów z polipropylenu, poliestru, poliamidu i bawełny z tradycjami. Oferujemy duży wybór wyrobów, zajmujemy się także dostarczaniem produktów na specjalne zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z nami i serdecznie zapraszamy do nawiązania długoterminowej współpracy.